Promocja aktualizacji systemu Gemini Cad

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy przypomnieć Państwu o zbliżającym się końcu promocji na aktualizację systemu Gemini Cad.

Dzięki aktualizacji zyskają Państwo możliwość pracy na wersji X20. Jednocześnie zyskają Państwo zestaw dodatkowych narzędzi, których opis znajduje się tutaj - PAKIET X20.

Do końca września 2020 cena aktualizacji oprogramowania zostaje obniżona o 40%.

Czytaj dalej

Automatyczna krojownia dla przemysłu medycznego

Przemysł medyczny to bardzo szeroki przedział produktów wykorzystywanych w medycynie, który rozciąga się od opatrunków poprzez narzędzia, sprzęt elektroniczny, sprzęt rehabilitacyjny po precyzyjnie wykonane implanty oraz wiele, wiele innych wyrobów, o których my pacjenci pojęcia nie mamy.

Przemysł medyczny to również produkty, z którymi stykamy się niemal na co dzień a w obecnych czasach nawet się z nim nie rozstajemy - odzież medyczna.

Czytaj dalej

Redukcja kosztów krojowni

Dziś cofnę się pamięcią o 20 lat.

Rozmawiam z naszym klientem, który kupuje od nas automatyczną krojownię i jednym z głównych pytań jakie zadaję klientowi to jaką mocą elektryczną dysponuje w swoim zakładzie?

Ze zdziwieniem słucha jak obrazowo opowiadam o potrzebach energetycznych maszyny.
- Panie Wojtku, jak włączamy pompę w katerze to na krojowni przygasają światła a pobliskie hafciarki się resetują…

Czytaj dalej

Wzorcownia - dziś i jutro

Tradycyjna wzorcownia kojarzy nam się ze stołem konstruktorskim, manekinem, nożyczkami, krzywikami, linijkami czy też wycinakiem do nacinków… oraz przede wszystkim z gospodarzem pracowni czyli wykwalifikowanym konstruktorem.

Tak wyglądające atelier ma jeszcze zastosowanie w pracowniach Bespoke (krawiec zajmuje się tworzeniem ubioru dla konkretnej osoby od zdjęcia miary do odbioru gotowego wyrobu - proces ten trwa nawet kilka tygodni), ale segment MTM (Made to Measure - dostosowanie już istniejącego modelu ubioru pod indywidualne wymiary i upodobania klienta) już powoli sięga po zaawansowane technologie.

Czytaj więcej