Ploter rastrowy
TDOT

Krótki opis plotera rastrowego do wydruku układów kroju

Zaawansowany ploter rastrowy z głowicami HP oraz z możliwością doposażenia w opcjonalne oprzyrządowanie.

Najwydajniejszy model plotera.

Ploter TDOT 180 jest szybkim ploterem przeznaczonym do przemysłu odzieżowego oraz meblowego. Jest zaawansowanym urządzeniem, posiadającym rozwiązania niespotykane w innych urządzeniach. Zastosowanie specjalnej wersji głowic HP umożliwia znacznie szybszy wydruk w porównaniu z tradycyjnymi ploterami.

Seria ploterów TDOT UWP (Ultra Wide Printer) obejmuje najnowocześniejszą technologię druku atramentowego, sterowanie oprogramowaniem oraz najnowocześniejszy, długoletni i wyróżniający się europejski design.
Ergonomia i niezwykle przyjazna obsługa stanowią nowy standard, który wcześniej nie był spotykany w konwencjonalnych konstrukcjach. Seria TDOT umożliwia użytkownikom obsługę plotera wielkoformatowego (UWP) po bardzo krótkiej fazie szkolenia. Dzięki niskiemu zużyciu energii, cichej pracy oraz zintegrowanemu, szybkiemu i łatwemu systemowi załadunku czołowego, plotery serii TDOT doskonale sprawdzają się w środowiskach fabrycznych i biurowych, gdzie wymagana jest mniejsza ilość miejsca i energii elektrycznej.

CECHY PLOTERA
Plug&Print® Jednoetapowa funkcja automatycznej instalacji dla małych grup lub użytkowników indywidualnych.
GroupManager® Kolejki drukowania FTP z rozbudowanymi funkcjami.
Ultralekka aluminiowa rolka odbiorcza umożliwia nawinięcie zadrukowanego papieru do średnicy 200 mm lub wydruku luzem.
System parkowania i czyszczenia głowic pozwalający na znaczne zredukowanie zużycia tuszu.
Medium drukowania jest powszechnie dostępny atrament.
Wózek z głowicami parkuje w specjalnej wnęce dzięki czemu jest bardziej odporny na zabrudzenia z zewnątrz.Ploter rastrowy DOT - dane techniczne