New

Automatyczna krojownia
FKgroup Freccia Tecno

Krótki opis automatycznej krojowni

Urządzenie do zadań specjalnych. Wzmocniona głowica poradzi sobie nawet z najtwardszymi materiałami. Kater przeznaczony do mało- i średnio- nakładowych produkcji o wysokości rozkroju do 25 mm

Automatyczny system rozkroju ze stołem przesuwnym o nagradzanej konstrukcji umożliwiającej cięcie zarówno jednej warstwy jak i nakładu wielowarstwowego do wysokości 2,5 cm po skompresowaniu.
Jedna maszyna, wiele funkcji: Wszechstronna - Precyzyjna - Szybka - Wydajna. Tecno Freccia jest idealny rozwiązaniem dla małych i dużych producentów, którzy tną: PVC, włókna szklane, włókna węglowe, włókna chroniące przed promieniowaniem medycznym, materiały laminowane, pianki, watę, gumę, izolację ścian i rur, włókna poliuretanowe, Nylon, Kevlar.
Idealny dla następujących gałęzi przemysłu: budownictwo, samochodowy, szkutniczy, lotniczy, meblowy, akcesorii wypoczynkowych, obronny, odzieży roboczej.

Evo Cut: proste i intuicyjne oprogramowanie do sterowania wszystkimi parametrami urządzenia w sposób szybki i bezpieczny;
Kompaktowa i dopracowana stylizacja sprawia, że doskonale sprawdza się w każdym środowisku pracy;

Dopełnieniem wszystkich cech, które sprawiają, że Tecno Freccia jest wyjątkowa, jest zdalny asystent techniczny za pośrednictwem sieci Web, który zapewnia kompletne i stałe wsparcie dla operatora w odpowiednim czasie, pozwalając w ten sposób na pracę z pełną satysfakcją.

Dane techniczne:

Kater Freccia Tecno - dane techniczne