Oprogramowanie GEMINI CAD do konstrukcji i stopniowania szablonów odzieżowych i meblarskich.

Programy Gemini Cad do konstrukcji odzieży, stopniowania szablonów według zadanych parametrów, edycji szablonów, tworzenia układów kroju ręcznie lub automatycznie.

Narzędzia przeznaczone są głównie dla konstruktorów odzieży lub mebli oraz dla personelu obsługującego krojownię.

 1. Gemini Pattern Designer - program do konstrukcji odzieży i mebli

  Program Gemini CAD dla konstruktora

  Program Gemini Cad Pattern Designer przeznaczony jest do konstrukcji, stopniowania, modelowania i tworzenia nowych szablonów odzieżowych, tapicerskich itp... Czytaj więcej

 2. Gemini Cad Nest Expert - program do tworzenia układów kroju na krojownię

  Oprogramowanie Gemini CAD do układów kroju

  Program Gemini Cad do tworzenia wydajnych układów kroju zarówno w trybie ręcznym jak i automatycznym ... Czytaj więcej

 3. Gemini Cut Plan - oprogramowanie do planowania pracy na krojowni

  Oprogramowanie Gemini Cad do planowania pracy na krojowni

  Program Gemini Cad do planowania pracy na krojowni przy uwzględnieniu zapisanych układów kroju ... Czytaj więcej

 4. Gemini Cad MTM - program do konstrukcji odzieży na miarę

  Program Gemini Cad do konstrukcji modeli odzieżowych na miarowych

  Program Gemini Cad dla konstruktora odzieży tworzącego odzież dla klienta indywidualnego na miarę ... Czytaj więcej

 5. Lectra - Investronica PGS - program do projektowania odzieży

  Program do konstrukcji odzieży

  Program dla konstruktora odzieży do tworzenia szablonów, stopniowania i modelowania ... Czytaj więcej

 6. Lectra - Investronica MGS - oprogramowanie do tworzenia układów kroju (rozkładek)

  Oprogramowanie CAD do układów kroju

  Program do tworzenia wydajnych układów kroju zarówno w trybie ręcznym jak i automatycznym ... Czytaj więcejSystem CAD do przygotowania produkcji w przemyśle odzieżowym czy też meblowym jest podstawą do osiągnięcia najwyższej sprawności i jakości na krojowni.

Oprogramowanie CAD zaprojektowane przez firmę Gemini Cad Systems jest dedykowane wszystkim firmom zajmującym się przetwarzaniem materiałów miękkich czyli takim jak przemysł odzieżowy, meblarski, samochodowy, lotniczy, obuwniczy czy też kompozytowy.

Pierwszym namacalnym efektem każdej wizji zrodzonej w głowie projektanta jest projekt konstrukcji pozwalający wykonać poszczególne elementy produktu.

Do wykonania technicznego projektu potrzebny jest właśnie program do konstrukcji odzieży, mebli czy też wyrobu kompozytowego.

W odróżnieniu od wyrobów meblarskich lub technicznych oprogramowanie dla konstruktora odzieży zawiera wiele więcej funkcji pozwalających pracować na rozbudowanych tabelach rozmiarów, których ilość kombinacji sięga niekiedy nawet kilku tysięcy.

Program CAD w takim przypadku musi sprostać wymaganiom konstruktora odzieży, który będzie stopniował odzież w wielu wymiarach czyli kombinacji rozmiarów i wzrostów.

Program do projektowania odzieży Gemini Cad pozwala na przygotowanie konstrukcji wyrobów produkowanych zarówno masowo jak i konstrukcji tworzonych na miarę pod konkretną osobę.

Program Gemini Pattern Designer jest narzędziem idealnym dla konstruktora odzieży ponieważ zawiera zaawansowane narzędzia do wykonania nawet najbardziej zawiłych elementów odzieży. Funkcji Szablony Powiązane czy też Zaawansowany Edytor Zakładek próżno szukać w innych programach. Do tego program Gemini Cad umożliwia kontrolę całej historii zmian szablonów i modeli aby w każdej chili można było powrócić do dowolnej wersji tego modelu z przeszłości.

Na koniec pracy w module Gemini Cad Pattern Designer możemy przygotować pełną dokumentację wyrobu dla szwalni zawierającą dodatkowe opisy oraz elementy graficzne obrazujące w jaki sposób łączyć ze sobą elementy.

Sercem systemu Gemini Cad jest program Pattern Designer, który służy do konstrukcji, stopniowania i modelowania szablonów jednak w procesie produkcyjnym niezbędny jest również program do tworzenia wydajnych układów kroju czyli Gemini Nest Expert.

Gemini Cad Nest Expert jest narzędziem za pomocą, którego przygotujemy układy kroju na krojownię w formacie HPGL, PLT pozwalającym na wydrukowanie ich na ploterze lub w formacie ISO, CUT który jest niezbędny do rozkroju na automatycznej krojowni.