Oprogramowanie GEMINI CAD do konstrukcji i stopniowania szablonów odzieżowych i meblarskich.

Programy Gemini Cad do konstrukcji odzieży, stopniowania szablonów według zadanych parametrów, edycji szablonów, tworzenia układów kroju ręcznie lub automatycznie.

Narzędzia przeznaczone są głównie dla konstruktorów odzieży lub mebli oraz dla personelu obsługującego krojownię.

 1. Gemini Pattern Designer - program do konstrukcji odzieży i mebli

  Program Gemini CAD dla konstruktora

  Program Gemini Cad Pattern Designer przeznaczony jest do konstrukcji, stopniowania, modelowania i tworzenia nowych szablonów odzieżowych, tapicerskich itp... Czytaj więcej

 2. Gemini Cad Nest Expert - program do tworzenia układów kroju na krojownię

  Oprogramowanie Gemini CAD do układów kroju

  Program Gemini Cad do tworzenia wydajnych układów kroju zarówno w trybie ręcznym jak i automatycznym ... Czytaj więcej

 3. Gemini Cut Plan - oprogramowanie do planowania pracy na krojowni

  Oprogramowanie Gemini Cad do planowania pracy na krojowni

  Program Gemini Cad do planowania pracy na krojowni przy uwzględnieniu zapisanych układów kroju ... Czytaj więcej

 4. Gemini Cad MTM - program do konstrukcji odzieży na miarę

  Program Gemini Cad do konstrukcji modeli odzieżowych na miarowych

  Program Gemini Cad dla konstruktora odzieży tworzącego odzież dla klienta indywidualnego na miarę ... Czytaj więcej

 5. Lectra - Investronica PGS - program do projektowania odzieży

  Program do konstrukcji odzieży

  Program dla konstruktora odzieży do tworzenia szablonów, stopniowania i modelowania ... Czytaj więcej

 6. Lectra - Investronica MGS - oprogramowanie do tworzenia układów kroju (rozkładek)

  Oprogramowanie CAD do układów kroju

  Program do tworzenia wydajnych układów kroju zarówno w trybie ręcznym jak i automatycznym ... Czytaj więcejSystem CAD do przygotowania produkcji w przemyśle odzieżowym czy też meblowym jest podstawą do osiągnięcia najwyższej sprawności i jakości na krojowni.

Oprogramowanie CAD zaprojektowane przez firmę Gemini Cad Systems jest dedykowane wszystkim firmom zajmującym się przetwarzaniem materiałów miękkich czyli takim jak przemysł odzieżowy, meblarski, samochodowy, lotniczy, obuwniczy czy też kompozytowy.

Pierwszym namacalnym efektem każdej wizji zrodzonej w głowie projektanta jest projekt konstrukcji pozwalający wykonać poszczególne elementy produktu.

Do wykonania technicznego projektu potrzebny jest właśnie program do konstrukcji odzieży, mebli czy też wyrobu kompozytowego.

W odróżnieniu od wyrobów meblarskich lub technicznych oprogramowanie dla konstruktora odzieży zawiera wiele więcej funkcji pozwalających pracować na rozbudowanych tabelach rozmiarów, których ilość kombinacji sięga niekiedy nawet kilku tysięcy.

Program CAD w takim przypadku musi sprostać wymaganiom konstruktora odzieży, który będzie stopniował odzież w wielu wymiarach czyli kombinacji rozmiarów i wzrostów.

Program do projektowania odzieży Gemini Cad pozwala na przygotowanie konstrukcji wyrobów produkowanych zarówno masowo jak i konstrukcji tworzonych na miarę pod konkretną osobę.

Program Gemini Pattern Designer jest narzędziem idealnym dla konstruktora odzieży ponieważ zawiera zaawansowane narzędzia do wykonania nawet najbardziej zawiłych elementów odzieży. Funkcji Szablony Powiązane czy też Zaawansowany Edytor Zakładek próżno szukać w innych programach. Do tego program Gemini Cad umożliwia kontrolę całej historii zmian szablonów i modeli aby w każdej chili można było powrócić do dowolnej wersji tego modelu z przeszłości.

Na koniec pracy w module Gemini Cad Pattern Designer możemy przygotować pełną dokumentację wyrobu dla szwalni zawierającą dodatkowe opisy oraz elementy graficzne obrazujące w jaki sposób łączyć ze sobą elementy.

Sercem systemu Gemini Cad jest program Pattern Designer, który służy do konstrukcji, stopniowania i modelowania szablonów jednak w procesie produkcyjnym niezbędny jest również program do tworzenia wydajnych układów kroju czyli Gemini Nest Expert.

Gemini Cad Nest Expert jest narzędziem za pomocą, którego przygotujemy układy kroju na krojownię w formacie HPGL, PLT pozwalającym na wydrukowanie ich na ploterze lub w formacie ISO, CUT który jest niezbędny do rozkroju na automatycznej krojowni.Generacja X20 jest aktualną wersją produktów Gemini CAD


Wykazując wysoki poziom innowacyjności, stabilności i dojrzałości naszych aplikacji CAD, jak również otwarcie na nowe rozwiązania oparte na usługach w chmurze, generacja X20 jest aktualną wersją produktów Gemini CAD Systems. Dzięki najnowszym postępom należy ją postrzegać jako naturalną kontynuację wersji X19.

Poprzednie wersje aplikacji, czyli X9, X17 lub X19, nie są już częścią naszego portfolio sprzedaży.
Niemniej jednak klienci korzystający z produktów X9, X17 i X19 będą w dalszym ciągu korzystać z pomocy technicznej, na odpowiednich warunkach (jeśli są objęci gwarancją lub umową serwisową), udzielanej przez Gemini CAD Systems i PROFICAD.


Gemini X20 jest obecnie obowiązującą technologią


Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie CAD, wiemy, że chcesz, aby Twój system posiadał przyjazny interfejs i intuicyjne środowisko. Potrzebujesz nowoczesnych, prostych, wydajnych funkcji. Potrzebujesz narzędzi do projektowania, opracowywania, sprawdzania, poprawiania i zabezpieczania swojej pracy oraz jakości produktów. A może najbardziej chcesz być w stanie zrobić wszystko, zawsze i o każdej porze, tak jak wymaga tego Twoja praca.
Cóż, pod względem technologii CAD wszystkie te elementy oznaczają najnowocześniejsze aplikacje, z pełną funkcjonalnością, wysoką stabilnością i bardzo dobrym poziomem odbioru użytkownika. To właśnie oferuje Gemini Cad X20. Poświęć swój czas i odkryj nasze najnowsze produkty, ciesz się wszystkimi tymi wartościami i wykorzystaj naszą technologię w pracy dla Ciebie.

Oto kilka innych szczegółów, które warto odnotować i zapamiętać, jako znaczące zalety Gemini Cad X20 dla specjalistów CAD, zespołów produkcyjnych i dla całej firmy:

    • Aplikacje Gemini CAD X20 pozwalają pokryć codzienne potrzeby, a także skomplikowane lub zaawansowane zadania, bez względu na to, w jakiej branży dóbr elastycznych lub sektorze pracujesz, dla wszystkich procesów produkcyjnych,w tym dla producentów odzieży, mebli, sukni ślubnych, butów czy też tapicerki samochodowej. Wszystko, czego potrzebujesz. Aplikacje są gotowe do wdrożenia w produkcji, gotowe do natychmiastowego dostarczenia wyników.
    • X20 pomaga kontrolować i optymalizować procesy produkcyjne, łączyć środowisko CAD z systemem ERP i innymi systemami w przedsiębiorstwie, aby przygotować przyszłe etapy rozwoju produktów. Odkryj korzyści integracji oferowane przez Szablony Powiązane, Zaawansowane Zaszewki, Historia Modelu, Dokumentacja Techniczna, Plany Szycia itd.
    • X20 to wydajne rozwiązania dla celów organizacyjnych i potrzeb, wykraczające poza produkcję masową, takie jak rozwój biznesu, ukierunkowanie na sektory niszowe lub otwarcie nowych rynków. Odkryj funkcje MTM do produkcji odzieży na miarę, system Style Selector do współpracy z salonami sprzedaży lub technologię AutomART do pracy z materiałami zadrukowanymi grafikami, aby uzyskać więcej szczegółów.


Gemini Cad X20 to technologia przyszłości


No cóż, gdyby X20 był człowiekiem, to byłaby to już dojrzała osoba, ale i cudowny uczeń. Zawsze gotowy na kolejne kroki, zawsze chętny do zaoferowania więcej. Pod względem technologicznym, obecne portfolio produktów X20 jest idealną bazą dla kolejnych opracowań, z naszą platformą usług w chmurze o nazwie Apogy.

Apogy jest kluczem, który otwiera świat Gemini Cad na nową przestrzeń nieskończonych możliwości: Integracja i komunikacja z Przemysł 4.0, narzędzia automatyzacji, licencje oparte na subskrypcji, usługi na żądanie, zarządzanie cyfrowe, dynamiczne i współdzielone połączenia między systemami lub środowiskami, aplikacje detaliczne i B2C oraz wiele innych. Tak, niebo jest tu ograniczeniem, dosłownie.

Platforma Apogy zapewnia Ci dostęp do następujących typów usług w chmurze:

Digital Assets Management, co oznacza:
    • Platforma Cloud Storage i kopia zapasowa;
    • Zarządzanie przepływem pracy - do projektowania przepływów pracy w produkcji, wyznaczania kroków i etapów rozwoju produktu, ustalania zasad, warunków i procedur przechodzenia z jednego etapu do drugiego, użytkowników, którzy mogą wnieść wkład w każdy etap, swoje role i prawa;
    • Zarządzanie prawami dostępu - bezpieczne korzystanie z zasobów cyfrowych dzięki naszemu szyfrowaniu i decydowanie, kto, kiedy i dlaczego może uzyskać dostęp do plików i kreatywnych treści.

Platforma Bespoke
    • umożliwia pełne zarządzanie zamówieniami na żądanie na produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta;
    • dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb klienta może być wykonane dla stylu, miary i/lub dekoracji graficznej, w tym dowolnej kombinacji tych zmiennych;
    • po wybraniu przez użytkowników, platforma może korzystać z usług depozytariusza klienta w oparciu o jego tożsamość i profile, depozytariusza zamówień, depozytariusza zleceń produkcyjnych;
    • platforma może być dynamicznie połączona i zintegrowana z różnymi kanałami i terminalami w celu zbierania wyborów i zamówień klientów: Aplikacje POS, platformy e-commerce, aplikacje mobilne itd;
    • platforma jest dynamicznie powiązana ze środowiskiem CAD i systemami ERP lub innymi systemami korporacyjnymi, co umożliwia sprawdzanie projektów, automatyczne zarządzanie zleceniami produkcyjnymi, przygotowywanie i uruchamianie etapów układania, drukowania i cięcia, a nawet dalsze raporty i analizy w oparciu o zlecenia produkcyjne.

Dostęp do usług w chmurze Apogy będzie oparty na tożsamościach użytkowników, profilach i zabezpieczonych danych uwierzytelniających.

Oprócz bezpośrednich korzyści płynących z tych usług, korzystając z Apogy będziesz w pełni korzystać ze szczególnych zalet przetwarzania w chmurze:
    • automatyczne aktualizacje oprogramowania - nie musisz się już martwić, starać i tracić czasu na samodzielne utrzymanie systemów, zadbamy o Ciebie i będziemy regularnie aktualizować oprogramowanie, abyś miał stały dostęp do najnowszych wersji naszych technologii;
    • skalowalność - będziesz w stanie zwiększyć lub zmniejszyć pojemność chmury, zachowując wysoki poziom sprawności i elastyczności, aby zaspokoić zmienne potrzeby Twojej firmy, na każdym etapie rozwoju;
    • zwiększona współpraca, chroniona jakość, lepsza kontrola - zespoły będą mogły w każdej chwili uzyskać dostęp, edytować i udostępniać pliki i dokumenty w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, w oparciu o indywidualne role i prawa, wykonując wspólnie więcej i lepiej; ponadto firma będzie w stanie zarządzać, organizować i nadzorować tę wspólną pracę i wkład; ponieważ wszystkie pliki są przechowywane centralnie, wszyscy widzą tylko jedną wersję zawartości, co oznacza lepszą współpracę, lepszą jakość produktów, zmniejszone ryzyko wystąpienia błędów;
    • mobilność, dostępność - z przetwarzaniem w chmurze, jeśli masz połączenie internetowe, jesteś w pracy, więc możesz mieć i oferować swoim kolegom więcej opcji pracy, możesz łatwiej współpracować z ludźmi w różnych lokalizacjach biurowych, strefach czasowych i regionach, możesz włączyć rozwiązania telepracy, aby zreorganizować swoją siłę roboczą i zwiększyć jej wydajność;
    • bezpieczeństwo - przetwarzanie w chmurze pozwala na lepszą ochronę treści i praw twórczych, lepszą kontrolę dokumentów, większe bezpieczeństwo przechowywanych danych i plików, ochronę przed zagubionymi lub uszkodzonymi urządzeniami i innymi zdarzeniami potencjalnie zagrażającymi Twoim cyfrowym zasobom;
    • wydajność i konkurencyjność - przetwarzanie w chmurze oznacza dostęp do technologii klasy korporacyjnej, dla każdego - nawet dla mniejszych firm, umożliwiając użytkownikom szybsze, lepsze i wydajniejsze stawianie czoła potrzebom i wyzwaniom rynku.


Chcesz Gemini Cad X20? Oto dostępne opcje


    1. Jeśli posiadasz poprzednią wersję oprogramowania Gemini Cad i jesteś objęty GWARANCJĄ (mniej niż 1 rok od zakupu) lub wykupioną aktualną subskrypcją, z dołączonym dostępem do aktualizacji, masz bezpłatny dostęp do wersji X20 dla swoich licencji. Pobierz wersje X20 ze strony www.geminicad.com.pl lub platformy MyCAD i wykonaj procedurę aktywacji online, aby je zainstalować. Odkryj i ciesz się naszą generacją X20!
    2. Jeśli posiadasz poprzednią wersję oprogramowania Gemini Cad i nie masz gwarancji lub umowy serwisowej, możesz poprosić firmę PROFICAD o dwutygodniową wersję typu trial, aby poznać i odkryć jego funkcje. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy PROFICAD, aby dowiedzieć się, jakie masz możliwości uzyskania pełnej wersji X20, do użytku produkcyjnego.
    3. Jeśli posiadasz poprzednią wersję oprogramowania Gemini i chcesz poszerzyć swoje portfolio produktów Gemini Cad, skontaktuj się z przedstawicielem firmy PROFICAD w sprawie zakupu X20.
    4. Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek wskazówek skontaktuj się z nami poprzez e-mail proficad@proficad.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 608 537 001.