New

Fotodigitizer
GEMINI MOBILE DIGITIZER

Krótki opis - oprogramowanie do digitalizacji smartfonem

Digitalizujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Czy Twój smartfon może służyć jako fotodigitizer? TAK, MOŻE !!!

POBRANIE OBRAZ
Wykorzystując smartfon, dowolną tablicę/powierzchnię z ramką oraz program Gemini Digitizer Expert możesz stworzyć mobilny system digitalizacji.
Możesz w dowolnym miejscu przygotować powierzchnię, zmierzyć szerokość oraz wysokość i zrobić zdjęcie, które automatycznie zapisze się w chmurze Gemini MyCAD.
Po otworzeniu programu Gemini Digitizer Expert i użyciu funkcji "Przywołaj z MyCAD" automatycznie otwiera się wykonane zdjęcie w skadrowanej powierzchni.

KONTROLA I EDYCJA
Szybka i łatwa kontrola wyników automatycznej digitalizacji za pomocą funkcji Podglądu Konturu. Zmierz odległości i kontur po obwodzie, w razie potrzeby sprawdź i dopasuj elementy wewnętrzne lub kształt krzywych, dodaj lub usuń dowolny element, wprowadź nazwę elementu, a wszystkiego tego dokonasz w jednym oknie. Zakończone! Łatwe w użyciu funkcje powiększania i nawigacji, a także specjalny podgląd powiększający sprawia, że twoje zadanie jest łatwe i wydajne.

ZAPISANIE SZABLONÓW
Szablony można zapisywać bezpośrednio w formacie macierzystym systemu CAD. Nie ma znaczenia, z jakiego systemu CAD korzystasz, photo digitizer jest z nim kompatybilny (z tymi najczęściej używanymi). System ponownie wprowadzi ustawienia zapisu (lokalizacja, format itp.), tak aby za pomocą jednego kliknięcia można było uzyskać dostęp do szablonów bezpośrednio w systemie CAD.

JAKIE ELEMENTY SZABLONÓW ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE WYODRĘBNIONE?
Fotografujący może automatycznie wyodrębnić kontur szablonu, używając precyzyjnych krzywych Beziera, może zidentyfikować narożniki i oznaczyć je jako punkty odniesienia, może zidentyfikować różnego rodzaju nacinki (zaznaczone lub wycięte), punkty wewnętrzne i linie wewnętrzne. Zgodnie z konwencją, najdłuższa znaleziona linia wewnętrzna zostanie zadeklarowana jako linia włosa. Kiedy szablony są tworzone na miejscu, przydatne jest przestrzeganie pewnych standardowych procedur znakowania, unikając ręcznego dostosowywania wyników digitalizacji.

Fotodigitizer Gemini Cad
Fotodigitizer Gemini Cad dane techniczne

Jak działa fotodigitizer Gemini Cad?