Ploter rastrowy
GEMINI INK JET PRO

Krótki opis plotera rastrowego

Wielkoformatowy ploter rastrowy z głowicami HP 45 o podwyższonym standardzie TKT PRO.

Bardzo wydajny model plotera.

Ploter INK JET PRO jest szybkim ploterem przeznaczonym do wydruku układów kroju (trafaretów) lub pojedynczych szablonów w przemyśle odzieżowego oraz meblowego. Jest urządzeniem prostym w obsłudze, dzięki czemu w krótkim czasie można rozpocząć drukowanie. Zastosowanie głowic w standardzie HP 45 umożliwia znacznie szybszy wydruk w porównaniu z tradycyjnymi ploterami.

Nowa generacji głowic HP 45 w standardzie TKT PRO pozwala na wydruk z większą skutecznością i szybkością niż plotery rastrowe pracujące na standardowych głowicach HP 45.

 - Nasz ploter może być wykorzystywany zarówno w przemyśle odzieżowym, meblowym jak i samochodowym, obuwniczym, kompozytowym, stoczniowym itd.
 - Specjalny system dodatkowego (czwartego) silnika pozwala na wydruk również luzem bez konieczności nawijania papieru na rolkę odbiorczą.
 - Wyposażony w dwie głowice w standardzie TKT PRO pozwala osiągnąć prędkość rzędu 83 m2/godzinę przy zachowaniu gładkich i wyraźnych linii.
 - Ploter występuje w dwóch szerokościach roboczych 1850 i 2050 mm

CECHY PLOTERA
 - Wykorzystanie dwóch głowic HP o podwyższonym standardzie TKT PRO
 - Wbudowany system czyszczenia głowic uruchamiany jednym przyciskiem
 - Zastosowano wytrzymałe serwomechanizmy krokowe pozwalające na precyzyjny wydruk przy zachowaniu maksymalnej prędkości
 - Wykorzystano ciche łożyska rolkowe o bardzo dużej precyzji oraz w najbardziej obciążonych podzespołach łożyska maszynowe o wysokiej odporności na zużycie
 - Ploter jest prosty w obsłudze. Sterowanie odbywa się z wykorzystanie dołączonego oprogramowania sterującego lub bezpośrednio z oprogramowania Gemini Cad lub innego systemu CAD
 - Rolki podawania i odbioru papieru wykonano ze stali nierdzewnej i wyposażono w kulkowe łożyska maszynowe
 - Zarówno odbiór jak i załadunek papieru odbywają się z przodu plotera, dzięki czemu ploter może być dosunięty do ściany
 - Medium drukowania jest powszechnie dostępny atrament w standardzie HP 45
 - Wózek z głowicami parkuje w specjalnej wnęce dzięki czemu jest bardziej odporny na zabrudzenia z zewnątrz
 - Dodatkowe prowadnice brzegowe pozwalają na bezpieczny wydruk nawet z wykorzystaniem papieru zagniecionego na krańcach
 - Czujniki indukcyjne dbają o odpowiednie naprężenie papieru i w odróżnieniu od stosowanych w innych ploterach czujników optycznych, odporne są na zakłócenia
 - Współpraca z komputerami PC zarówno poprzez interfejs USB 2.0/3.0 jak i poprzez interfejs LAN pozwalający na pracę z wykorzystaniem posiadanej w budynku infrastruktury sieci komputerowej.
 - Zapewniamy bezpośrednie jaki zdalne wsparcie techniczne zarówno w okresie gwarancji jaki w okresie pogwarancyjnym

Ploter rastrowy INK JET PRO - dane techniczne