PROFICAD - Rozwiązania dla krojowni i wzorcowni


Szanowni Państwo !


Od ponad 20 lat specjalizujemy się w wyposażaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych na świecie rozwiązań wspomagających pracę krojowni i wzorcowni w firmach, które produkują wyroby z materiałów miękkich.

Zaufali nam czołowi światowi producenci systemów CAD i CAM oraz nasi klienci, którzy od lat powierzają nam procesy związane z unowocześnianiem w ich firmach działów wzorcowni i krojowni.

To właśnie tej wąskiej specjalizacji i dwudziestoletniemu doświadczeniu zawdzięczamy naszą renomę w kraju i poza jego granicami.

Początkowo (rok 1998) były to systemy CAD firmy Investronica. Rok później pojawiły się automatyczne krojownie (CAM) tego samego producenta.

Kolejny przełom nastąpił w 2008 roku, kiedy podpisaliśmy umowy na wyłączność z firmą Gemini Cad Systems w zakresie systemów CAD, włoską firmą FK Group w zakresie automatycznych krojowni i systemów automatycznego lagowania oraz z firmą Athalia w zakresie zaawansowanych ploterów wielkoformatowych.

Jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy naszym klientom nową technologię jaką na owe czasy (rok 2008) była fotodigitalizacja.

Wraz z firmą Gemini Cad Systems wprowadzamy obecnie w Polsce oprogramowanie do druku cyfrowego szablonów wystopniowanych wraz z grafiką bezpośrednio na materiałach co jest kolejną nowością na rynku.

Naszym priorytetem jest wprowadzanie na polski rynek najnowocześniejszych technologii, które pomogą nam i naszym partnerom nie tylko zachować kilkudziesięcioletni dorobek firm odzieżowych, meblarskich, automotiv oraz innych firm pracujących z materiałami miękkimi, ale również a może przede wszystkim na powrót tej produkcji do zakładów w Polsce.

Mamy świadomość, że doświadczenie i automatyzacja fabryk pozwoli konkurować Polsce z innymi krajami na świecie dlatego wykorzystujemy całą naszą wiedzę i pasję do wdrażania nowych technologii w krojowniach i wzorcowniach naszych partnerów.


Proficad - wyposażenie krojowni

>