Ploter rastrowy wycinający
HVJ

Krótki opis plotera wycinającego

Wielkoformatowy ploter rastrowy z głowicami HP i z funkcją wycinania w kartonie.

Połączenie plotera rastrowego z wycinającym.

Ploter rastrowy HVJ jest zaawansowanym urządzeniem opartym na technologii rastrowej wykorzystywanym do wydruku szablonów oraz układów kroju w przemyśle odzieżowym lub meblarskim. Dodatkową funkcją jest możliwość wycinania szablonów w kartonie.

Charakteryzuje go duża szybkość wydruku, dla której, z uwagi na zastosowaną technologię rastrową, nie ma znaczenia ilość i wielkość szablonów oraz ilość opisów.
Dodatkową zaletą tego urządzenia jest podawanie i odbiór papieru z przodu dzięki czemu ułatwią nam codzienną pracę związaną z obsługą. Wycinanie wymaga wprowadzenia kartonu z tyłu plotera.
Ploter posiada możliwość zamontowania dwóch rolek (papier/karton). Wykorzystanie przy produkcji zaawansowanych napędów krokowych oraz łożysk maszynowych zapewni długą i bezproblemową pracę.

Ploter polecany do firm usługowych, które chcą poszerzyć swoją ofertę o wydruk trafaretów i wycinanie szablonów w kartonie.

Urządzenie sterowane przez port USB lub LAN umożliwia wydruk plików zapisanych w formacie HP-GLPloter rastrowy wycinający HVJ - dane techniczne