Automatyczna krojownia
FK Group BiliardoDowiedz się więcej o firmie FKgroup

Krótki opis automatycznej krojowni

Kater ze stołem statycznym przeznaczony do mało-, średni- i wysoko- nakładowych produkcji o wysokościach rozkroju do 25, 60, 80 mm

Kater FK group

Automatyczna krojownia włoskiej firmy FK Group - Biliardo jest przeznaczona do automatyzacji krojowni odzieżowej, meblarskiej lub technicznej produkującej wyroby z elastycznych materiałów tekstylnych, która ze względu na gabaryty pomieszczenia nie pomieści zarówno automatycznej krojowni jak i stołu do lagowania.

Kater Biliardo jest urządzeniem statycznym czyli takim w którym stół krojczy nie przesuwa się. Lagowanie odbywa się bezpośrednio na stole szczotkowym katera i rozkrojone elementy są zdejmowane również z tego stołu bez udziału stołu odbiorczego.

Urządzenie to może być doposażone w automatyczną lagowarkę warstwującą materiał z rolki bezpośrednio na stole krojczym katera.

Głowice o wysokości cięcia do 25, 60 lub 80 mm po sprasowaniu pozwala na uzyskanie bardzo dużej wydajności na krojowni.

Kater wykonany jest z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu możemy - planując wcześniej kilkugodzinne przeglądy co kilka miesięcy - ograniczyć do minimum niespodziewane awaryjne przestoje paraliżujące pracę krojowni.

Automat do rozkroju Biliardo może być doposażony między innymi w narzędzia do tworzenia otworów technologicznych, system korekcji położenia noża, system chłodzenia noża schłodzonym powietrzem, system zmniejszający tarcie a co za tym idzie temperaturę noża za pomocą mikrofilmu olejowego nanoszonego na nóż, kamerę internetową, system zarządzania krojownią IoT, itp

Kater firmy FK Group BiliardoKater firmy FK Group Biliardo z wbudowaną lagowarką 590

Dane techniczne:

Kater Biliardo - dane techniczne